• معاونت توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات (شما) برای حل مشکلات حوزه کسب و کار کشور اقدام می‌کند

    کد: 27809
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۹/۰۶
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 218
    معاونت توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات (شما) طی نامه‌ای به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، خواستار معرفی نمایندگان فنی شرکت‌ها برای رفع مشکلات حوزه کسب و کار کشور شده است.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، با توجه به رخدادهای اخیر در ارتباطات و اتصال شرکت‌ها و کسب و کارهای بازار کشور به شبکه ملی اطلاعات و شبکه جهانی اینترنت، معاونت توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات (شما) طی نامه‌ای به شرح زیر، خواستار معرفی نمایندگان فنی شرکت‌ها و ارسال آن به مرکز رصد و پایش شبکه ملی اطلاعات، معاونت توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات ایران شده است.

    با سلام و احترام
    با عنایت به رخدادهای اخیر در ارتباطات و اتصال شرکت‌ها و کسب و کارهای بازار کشور به شبکه ملی اطلاعات و شبکه جهانی اینترنت، معاونت توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات در نظر دارد به منظور پایش، رصد و در نهایت حل مشکلات حوزه کسب و کار کشور، اقدام به جمع‌آوری نظرات، بازخوردها و مشکلات فنی آنها نماید. لذا خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به اطلاع‌رسانی به کسب و کارها در خصوص معرفی نماینده فنی، تکمیل جداول زیر به صورت فایل اکسل (قابل دانلود از سایت سازمان فناوری اطلاعات ایران) و ارسال آن به مرکز رصد و پایش شبکه ملی اطلاعات، معاونت توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات این سازمان (شماره نمابر 84802652 و پست الکترونیکی nin@ito.gov.ir) ظرف مدت حداکثر دو روز اقدام کنند. شماره تلفن 88115889 برای پاسخگویی به سوالات احتمالی در ساعات اداری تعیین شده است.

    جدول 1) وضعیت سامانه‌ها

    نام شرکت نام سامانه URL IP Host میزبانی ns1 ns1 IP میزبانی ns2 ns2 IP میزبانی ns3...ns4 مشکلات
                             

    جدول 2) وضعیت وابستگی به سرویس‌های خارج از کشور

    نام شرکت نام سامانه نام سرویس / خدمت خارجی سرویس‌دهنده نشانی دریافت سرویس
             

    جدول 3) معرفی نماینده

    نام شرکت نام و نام خانوادگی سمت تلفن ثابت دورنگار تلفن همراه پست الکترونیکی
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان