• ظهر امروز و با حضور جمع کثیری از همکاران:

    مجمع عمومی سالیانه و انتخابات دورچهارم هیئت مدیره سازمان برگزار شد

    کد: 14969
    تاریخ: ۱۳۹۳/۰۸/۰۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 2623
    نوبت دوم مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای با حضور جمعی از اعضاء سازمان در تبریز از ساعت 14 در محل سالن اجتماعات دبیرخانه سازمان برگزار گردید.

    ظهر امروز نوبت دوم مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی از ساعت 14:00 با حضور جمعی از اعضاء سازمان در محل سالن اجتماعات پارک علم و فناوری استان برگزار گردید. در ابتدای این جلسه فرهاد نیک نفس به عنوان رئیس هیئت مدیره، ضمن خیرمقدم به اعضاء، از حضور ارزشمند و پرشور همکاران در مجمع عمومی سازمان، تقدیر و تشکر کرد.

    سپس اعضاء هیئت رئیسه جلسه متشکل از آقایان نیک نفس، مسلمی، اصیل و سرکارخانم سعیدزاده توسط حاضرین انتخاب و در محل خود مستقر شدند.

    در ادامه سیدعلی موسوی گزارشی از اهم فعالیهای انجام گرفته در سازمان را طی یک سال منتهی به 93/06/31 ارائه کرد که در خاتمه ارائه دبیر سازمان، گزارش ارائه شده، مورد تأیید حاضرین قرار گرفت.

    در ادامه آقای مجید محمدی به عنوان خزانه دار، گزارش ترازهای مالی و صورت سود و زیان سازمان را ارائه کرد و پس از آن، آقای اصل پور به عنوان بازرس هیئت مدیره گزارش خود را از بررسی های انجام گرفته ارائه کرده و تراز های مالی سازمان را در سال گذشته مورد تأیید اعلام کرد.

    سپس سوالاتی از طرف حاضرین در مجمع مطرح و آقای محمدی و نیک نفس مشترکأ به آنها پاسخ دادند که این امر منتهی به تأئید ترازهای ارائه شده توسط حضار گردید.

    در ادامه جلسه روزنامه کار و کارگر از طرف حاضرین به عنوان روزنامه رسمی سازمان پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفت. سپس بودجه پیشنهادی سازمان برای سال آتی توسط خزانه دار ارائه شد که پس از اعلام نظر و سوالاتی از طرف حضار و استماع پاسخ های هیئت مدیره و خزانه دار سازمان، با اکثریت آرای حاضرین، مورد تصویب قرار گرفت.

    مطابق برنامه از پیش اعلام شده، زمان پذیرایی فرا رسیده بود ولی بنابه پیشنهاد هیئت رئیسه جلسه و تأیید حاضرین، مقرر شد این بخش از برنامه به پایان مجمع موکول و پروسه انتخابات هیئت مدیره و بازرسین آغاز گردد.

    لذا هیئت رئیسه جلسه از کاندیداهای هرشاخه درخواست کرد تا ضمن حضور در پشت تریبون، ضمن معرفی مختصر خود، حاضرین را با اهداف و برنامه های آتی خود آشنا نمایند. 23 کاندیدای حاضر نیز به ترتیب حروف الفبا به معرفی خود پرداختند.

    سپس رئیس هیئت مدیره از حاضرین درخواست کرد چنانچه افرادی مایل به کاندیداتوری برای بازرس می باشند، اعلام آمادگی نمایند که آقایان نادر یاسایی، آیدین یدرنجی و محمدرضا رنجبری برای این مسئولیت کاندیدا شدند.

    اکنون بهترین فرصت برای آخرین مشورت ها به بهانی زمان پذیرایی بود. لذا از حضار دعوت شد تا در حاشیه سالن حضور یابند.

    شاید از جالب ترین و شیرین ترین حواشی موجود، تلاش کاندیداها در آخرین فرصت های موجود برای جلب نظر و آرای حاضرین در مجمع بود و چه فرصتی بهتر از زمان پذیرایی آن هم چسبیده به زمان رای گیری. برخی با یکدیگر متحد می شدند و برخی به بیان برنامه ها و ایده های خود برای ارتقاء سازمان می پرداختند.

    خوب حالا دیگر زمان، زمان رای گیری بود. پس از استقرار حاضرین در سالن اصلی، صندوق رای گیری آماده اخذ آرای اعضاء بود. بعد از جمع آوری برگه های رای، شمارش آرا توسط هیئت رئیسه، در حضور تمامی حاضرین آغاز شد که نتایج آن خبر از انتخاب ترکیب جدید هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان می داد.

    لیست متخبین دوره چهارم هیئت مدیره به ترتیب الفبا و آرای مأخوذه، توسط منشی هیئت رئیسه به شرح ذیل اعلام می شد:(آقایان و خانم ها)

    شاخه شرکتی: (اعضاء اصلی)

    1. اعتماد- جواد (الکاپرداز تبریز) 

    2. اصل پور- محمدرضا (رقم سازان)

    3. موسوی- سیدجعفر (فناوری اطلاعات و ارتباطات شمالغرب)

    4. فرج لی عباسی- جعفر ( خدمات دانا کامپیوتر)

    5.جلیل زاده خیابانی- رضا (مهندسی هماراسیستم تبریز)

    6. اعرج خدایی- سیدعلی ( قطب فناوری اطلاعات شمس)

    7. اطاعت- حسن (ایده های نوین پارسیان)

    8. معین پور- حامد (فناوری اطلاعات و ارتباطات فرانوین تبریز)

    9. آقازاده- نادر (فناوری اطلاعات و ارتباطات ستاک)

    (علی البدل):

    1. زاهد- آیدا (نت پرداز آذر)

    2. پاک نهاد- رضا (آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز)

     

    شاخه فروشگاهی : (اعضاء اصلی)

    1. خامکچیان- مسعود (صنم کامپیوتر)

    2. قدسی- امیر ( کامپیوتر قدسی)

    3. عجمی- فرهاد (موسسه کامپیوتری پدیده) 

    (علی البدل):

     ناصری- علی (کانن مرکزی آذربایجان ) 

     

    شاخه مشاوران و اشخاص حقیقی :

    1. موسوی- سیدعلی(اصلی)

    2. عبدل زاده حبشی- رضا (علی البدل)

     

    بازرس هیئت مدیره:

    محمدرضا رنجبری( بازرس اصلی)

    نادر یاسایی (بازرس علی البدل)

    با اعلام اسامی منتخبین، مجمع عمومی سازمان بعد از تقریبأ 4 ساعت بحث و تبادل نظارات گرم حاضرین، با ختم صلوات بر محمد و آل محمد به کار خود خاتمه داد تا همگان منتظر حرکتی جدید و ارزشمند برای سه سال آینده سازمان باشد. سه سالی که بعد از خروج نسبی کشور از رکود و بحران های مختلف اقتصادی ، نوید بخش توسعه و گشایش اقتصادی برای این مرز و بوم خواهد بود. انشاا...

    برای دسترسی به لینک خبری در خبرگزاری نصر نیوز، اینجــــــا را کلیک کنید.

    برای دسترسی به لینک خبری در روزنامه فناوران اطلاعات، اینجــــــا  را کلیک کنید.

       

     

       

       

      

     

     

       

       

       

       

     

     

    علی جلیل پور
    03/08/1393  09:28
    پاسخ 4 0
    ضمن تشکر ویژه از دوستان عزیزی که برای برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای زحمت فراوان کشیده بودند، از طرف شرکت آذر ایده پرداز تبریز برای هیئت مدیره جدید آرزوی موفقیت دارم.
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان