• عصر دیروز با حضور آقای استاندار و معاونان ایشان:

    از فعالیت های روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان روابط عمومی برتر استان تقدیر شد

    کد: 13690
    تاریخ: ۱۳۹۳/۰۴/۲۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1984
    شامگاه دیروز طی مراسمی با حضور دکتر جبارزاده ، استاندار محبوب استان،معاونین محترم ، برخی از مدیران ارشد استان همچنین کارشناسان و مدیران روابط عمومی استان از زحمات روابط عمومی های برگزیده تجلیل شد .

    در ابتدای این جلسه که به همت شورای عالی هماهنگی روابط عمومی های استان تشکیل گردیده بود، دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی توسعه استان را بدون تلاش روابط عمومی‌ها و اصحاب رسانه و ارتباط موثر این دو ناممکن دانست و گفت: تمام دغدغه‌های مدیریت اجرایی استان باید نسخه روابط عمومی داشته باشد.


    جواد آهنگری در همایش مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری‌های استان، از توجه ویژه استاندار آذربایجان شرقی به جایگاه روابط عمومی تشکر کرد و اظهار داشت: کارشناسان روابط عمومی باید تلاش کنند در کنار مدیران اجرایی تمام مسایل و مشکلات پیش روی توسعه استان را شناسایی و متناسب با آن رویکردهای روابط عمومی را تبیین کنند.

    وی همچنین از تدوین پیش نویس سند چشم انداز توسعه روابط عمومی‌های استان همگام با سند تدبیر توسعه استان خبر داد و افزود: این پیش‌نویس که با یک مقدمه و چند اصل، در خصوص نیازسنجی، موانع و محدودیت‌ها و اهداف و راهبردهای بلندمدت توسعه روابط عمومی‌ها تنظیم شده مراحل نهایی خود را می‌گذراند.

    آهنگری، فعال‌سازی کارگروه‌های اطلاع‌رسانی و مدیریت افکار عمومی در سازمان‌های هم‌خانواده و همسو را نیز خواستار شد.

    وی با تاکید بر این که روابط عمومی باید با تحولات روز منطبق و هماهنگ باشد، افزود: حرفه‌ای‌های روابط عمومی در هر سازمان باید با قوانین تاثیرگذار بر فعالیت‌های آن سازمان آشنا بوده و با توجه به زوایای جدید مسایل، مقبولیت عموم را جلب کنند.

    آهنگری با بیان این که روابط عمومی یعنی گفت‌وگو و گفت‌وگو یعنی روابط عمومی، افزود: با گفت‌وگو، تفاهم و همدلی حاصل می‌شود و تفاهم به مشارکت و همراهی منجر می‌شود.
     
    در ادامه جمعی از رئسای روابط عمومی های استان به بیان دغدغه ها و تنگناهای موجود در حوزه استانداری پرداخته و اهتمام بیشتر آقای استاندار و مدیران استان را به بخش روابط عمومی در سازمان ها خواستار شدند.
     
    اسماعیل جبارزاده سخنران بعدی مراسم بود که طی سخنان خود (متن کامل سخنرانی آقای استاندار) مسئلیت روابط عمومی ها را بسیار پرزنگ دانسته و قول هایی در خصوص توسعه این بخش از سازمان، از جمله استفاده از پتانسیل مشاوره ای مدیران روابط عمومی، ارتقاء جایگاه شغلی آنها ، اهتمام بیشتر به مشکلات این بخش و .... از آن جمله بود .
     
    در ادامه جلسه طی مراسمی از زحمات چندین ساله استاد فرازین به عنوان پیشکسوت روابط عمومی استان تقدیر و با اهدای لوحی از فعالیت های شبانه روزی 10 راوبط عمومی منتخب و برگزیده استان که دارای پویای ، فعالیت مستمر و تأثیرگذاری در حوزه های مختلف استان بوده و رتبه های کشوری، ملی و منطقه ای گردیده بودند تجلیل شد.
     
    در این میان، روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان به عنوان یکی از ده روابط عمومی برگزیده، شایسته تقدیر شناخته شده و با اهدای لوح سپاس توسط استاندار محترم استان، از زحمات چندین ساله آقای موسوی به عنوان جوانترین عضو شورای عالی هماهنگی روابط عمومی استان و یکی از مدیران برگزیده حوزه روابط عمومی استان، تقدیر به عمل آمد .
     
      
     
     
     
     
     
      
      
     
     
     
     
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان