• دبیر نظام صنفی آذریایجان شرقی تأکید کرد:

    لزوم تکمیل پروفایل اختصاصی اعضاء و به روز رسانی اطلاعات دایرکتوری تجاری اعضاء در پرتال سازمان

    کد: 9519
    تاریخ: ۱۳۹۲/۰۸/۰۶
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 884
    از همکاران محترم و اعضاء سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ، مجددأ درخواست تکمیل اطلاعات خود در پرتال و بروز رسانی دایرکتوری تجاری خود را داریم .


    سیدعلی موسوی در مصاحبه ای با روابط عمومی سازمان ، از کلیه همکاران محترم و اعضاء سازمان نظام صنفی رایانه استان ، مجددأ درخواست کرد تا در اسرع وقت نسبت به  تکمیل اطلاعات خود در پورتال و بروز رسانی دایرکتوری تجاری خود اقدام نمایند.

    موسوی با تاکید بر اقدامات انجام گرفته برای معرفی زمینه فعالیت اعضاء به ادارات و نهاد های دولتی و خصوصی از طریق مراجعه به بخش دایرکتوری تجاری پرتال سازمان، تکمیل آن را مستقیمأ به نفع اعضاء دانسته  اعلام داشت، همکاران محترم با اختصاص زمان بسیار ناچیزی برای تکمیل این بخش ، می توانند از مواهب ارزشمند آن مانند معرفی مجموعه های تحت مدیریت خود در سامانه اینترنتی سازمان اقدام نمایند.

    دبیر سازمان با اشاره به مصوبه هیئت مدیره سازمان اعلام داشت : در آینده نزدیک ارائه خدمات سازمان به اعضاء منوط به تکمیل اطلاعات همکاران در پورتال سازمان خواهد بود.

    وی با اشاره به آمادگی دبیرخانه برای ارسال و اعلام مجدد نام کاربری و رمز عبور اعضاء در پرتال ،یادآور شد ، با توجه به اینکه کد شناسایی هر مجموعه ، همان کد عضویت واحد مبوطه می باشد اعلام داشت : چنانچه همکاران محترم رمز عبور خود را فراموش کرده و یا جهت دسترسی به صفحه خود دچار مشکل می باشند ، می توانند ضمن تماس با دبیرخانه سازمان ، نسبت با بازسازی مجدد آن اقدام نموده و صفحه شخصی خود را در پرتال سازمان بروز رسانی نمایند .

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان