• آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی ویژه اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان برای سال 99-1398

    کد: 28229
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
    منبع خبر:
    تعداد بازدید: 530
    ثبت نام بیمه تکمیلی ویژه اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای استان برای دوازدهمین سال متوالی آغاز شد

    به اطلاع شما همکار محترم می رساند قرارداد بیمه تکمیل درمانی اعضاء سازمان مانند سنوات گذشته منعقد، فایل قرارداد مذکور جهت اطلاع و بررسی لازم بر روی وب سایت سازمان قرار گرفته است که خواهشمند است نسبت به مطالعه دقیق تمام مفاد آن اقدام فرمائید .

    لذا ضمن اشاره به اهم موارد آن به شرح ذیل ، خواهشمند است پس از مطالعه قرارداد ، نسبت به ارسال درخواست عضویت و لیست نفرات به همراه مشخصات افراد تحت تکلف آنها برای استفاده از تسهیلات مذکور ،به رابط شرکت بیمه معلم (سرکار خانم کوشک سرایی ) طی شماره تلفن  09352128872 و 34412412 یا دبیرخانه سازمان اقدام فرمائید .

    شایان ذکر است در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی، امکان مراجعه حضوری نماینده بیمه جهت پاسخ به سوالات احتمالی اعضاء ، نیز مقدور خواهد بود .

    اهم مفاد قرارداد :

    1. قرارداد بیمه مازاد درمان اعضاء سازمان نظام صنفی رایانه ای استان از تاریخ 98/11/01 لغایت 99/10/30 به مدت یکسال جاری می باشد. لذا تمامی هزینه های افراد تحت پوشـش، با احتساب جدول تعهدات بیمه گر (پیوست) در قالب مـفاد قرارداد ، قابل پرداخت می باشد.

    2. جهت سهولت همکاران برای دریافت هزینه های درمانی خود، و اخذ معرفی نامه احتمالی جهت بستری و...  همچنین پیشگیری از اتلاف زمان همکاران علاوه بر دفتر مرکزی بیمه معلم و سرکار خانم کوشک سرایی به عنوان رابط همکاری بیمه و اعضاء سازمان، کلیه نمایندگی های مربوطه آماده راهنمایی و ارائه خدمات برای اعضاء می باشند.

    3. افزایش و یا کسر نفرات ازلیست بیمه شدگان هرواحد، منوط به اعلام کتبی واحد مذکور به شرکت بیمه گر و پس از تأیید سازمان و ترجیهأ در ابتدای قرارداد مقدور می باشد .

    4. میزان حق بیمه مازاد درمان ماهیانه هریک از بیمه شدگان (با احتساب شرایط سنی وسایر مفاد قرارداد) ماهیانه مبلغ 800.000 ریال و سالیانه 9.600.000 بوده، که درابتدای قرارداد به صورت 25% نقدی و الباقی طی سه فقره چک، از بیمه گذار دریافت خواهد شد.

    5. مجموع حق بیمه عمر و حادثه که برای نفرات اصلی (سرپرست خانوار) الزامی و برای سایر افراد به  صورت اختیاری پیش پینی شده است،  سالیانه 350.000 ریال (شامل اصل مبلغ بیمه و ارزش افزوده) می باشد که در ابتدای قرارداد به صورت نقدی از بیمه گذار دریافت خواهد شد . لازم به ذکر است بیمه عمر و حوادث برای نفرات اصلی الزامی و برای سایر افراد تحت پوشش، اختیاری خواهد بود.

    6. مطابق قرارداد بیمه عمر، مبلغ پرداختی به افراد در صورت فوت به هردلیل 100.000.000 ریال می باشد.

    7. مطابق قرارداد بیمه حادثه گروهی، مبلغ پرداختی به افراد درصورت نقص عضو، از کارافتادگی(کلی یا جزئی) و فوت ناشی از حادثه،100.000.000 ریال می باشد. (این مبلغ علاوه بر پرداختی ردیف 6 می باشد).

    8. دوره انتظار برای افراد دارای سابقه بیمه تکمیل درمان سال قبل سازمان حذف و در نفرات جدید الورود برای زایمان 9 ماه و بیماری های مزمن 3 ماه از تاریخ شروع قرارداد بیمه محاسبه خواهد شد .

    9. با عنایت به بیمه گذار بودن سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی و ارائه خدمات صرفاً به اعضاء ، عضویت در سازمان و دارا بودن مجوز فعالیت معتبر در زمان عقد قرارداد الزامی می باشد.

    10. لیست مشخصات بیمه شدگان باید به همراه سایر مستندات درخواستی ، حداکثر تا تاریخ (98/12/29) به نماینده شرکت مذکور تحویل گردد.

    جدول تعهدات بیمه تکمیل درمان در قالب فایل ضمیمه می باشد.همچنین متن کامل قرارداد به صورت فایل فشرده قابل دسترسی می باشد . لذا از تمامی همکارانی که مایل به ثبت نام و استفاده از خدمات قرارداد می باشند، خواهشمند است پیش از هر اقدامی، متن کامل قرارداد و تعهدات طرفین را دانلود و به دقت مطالعه فرمایند.

    آدرس ما در شبکه های اجتماعی : AzSh_NSR@

     فایل پیوست
     
    bime 99.pdf2.07  مگابایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان