• شرایط جدید تسهیلات «اشتغال پایدار» صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام شد

    کد: 27604
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۱۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 293
    معاون برنامه‌ریزی صندوق نوآوری و شکوفایی، شرایط جدید این صندوق برای تخصیص تسهیلات «اشتغال پایدار» برای شرکت‌های دانش بنیان را اعلام کرد.

    به گزارش سیتنا، روح‌الله ذوالفقاری، با بیان اینکه تسهیلات «اشتغال پایدار» این صندوق از طریق بانک‌های قرض الحسنه مهر و قرض الحسنه رسالت به شرکت‌های دانش بنیان اعطا می‌شود، گفت: این تسهیلات به منظور رونق اشتغال وکمک به توسعه نیروی انسانی شرکت‌های دانش بنیان و به صورت قرض الحسنه تخصیص می‌یابد.

    مبلغ تسهیلات به ازای هر نفر 300 میلیون ریال در سال 98 در نظر گرفته شده است که دوره بازپرداخت آن نیز 36 ماهه و به صورت اقساط ماهانه خواهد بود.

    ذوالفقاری با بیان اینکه سقف بهره‌مندی از تسهیلات «اشتغال پایدار» برای هر شرکت دانش بنیان در هر سال، معادل 15 نفر با مدرک کاردانی و بالاتر است، تصریح کرد: دامنه شمول این تسهیلات شامل نیروی انسانی بکارگیری شده در کمتر از 12 ماه گذشته از تاریخ ارائه درخواست شرکت است.

    معاون برنامه‌ریزی صندوق نوآوری در پایان با اشاره به اینکه نیروی انسانی معرفی شده از سوی شرکت باید حداقل دارای سه ماه سابقه بیمه پیوسته متصل به تاریخ درخواست باشد، یادآور شد: سن نیروی انسانی معرفی شده نیز نباید از 40 سال بیشتر باشد.

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان