• انتصاب ستار هاشمی به عنوان معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات

    کد: 27539
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 241
    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ستار هاشمی را به سمت معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات منصوب کرد.

    به گزارش حوزه دنیای ارتباطاتگروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با صدور حکمی معاون جدید فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را منصوب کرد.

    متن کامل حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شرح ذیل است:

    « جناب آقای دکتر سید ستار هاشمی

    نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، به‌موجب این حکم جنابعالی را به سمت «معاون فناوری و نوآوری» منصوب می‌نمایم.

    ضروری است با عنایت به شرایط کشور در جهت تحقق برنامه‌های دولت دوازدهم - تقدیمی به مجلس شورای اسلامی -  و قانون برنامه ششم توسعه کشور و رعایت اسناد بالادستی به‌ویژه سیاست‌های کلی برنامه ششم توسعه کشور، اقتصاد مقاومتی و مصوبات شورای عالی فضای مجازی، علاوه بر پیشبرد امور جاری، با اتخاذ رویکرد استراتژیک و در نظر گرفتن تغییرات ساختاری، اهم انتظارات به شرح پیوست حکم را برآورده نماید.

    محمدجواد آذری جهرمی»

    گفتنی است، پیش‌ از این در پی استعفای نصرالله جهانگرد، معاون سابق فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات، ستار هاشمی به‌عنوان سرپرست این معاونت منصوب‌ شده بود.

    هاشمی متولد ۱۳۵۵ در شهر یاسوج و استادیار دانشگاه شیراز است. او از سال ۹۳ به‌عنوان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس و از سال ۹۵ به‌عنوان معاون فناوری شرکت ارتباطات زیرساخت مشغول به فعالیت بوده است.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان