• دسترسی آسان به «مجموعه قوانین و مقررات امنیت فناوری اطلاعات کشور»

    کد: 27411
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۱۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 189
    «مجموعه قوانین و مقررات ا‌منیت فناوری اطلاعات کشور» در قالب یک کتاب گردآوردی شده‌است تا به‌عنوان مرجعی مطمئن به آسانی در دسترس افراد و سازمان‌ها قرار گیرد.

    «مجموعه قوانین و مقررات ا‌منیت فناوری اطلاعات کشور» در قالب یک کتاب گردآوردی شده‌است تا به‌عنوان مرجعی مطمئن به آسانی در دسترس افراد و سازمان‌ها قرار گیرد.

    به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، کتاب «مجموعه قوانین و مقررات ا‌منیت فناوری اطلاعات کشور به کوشش هلدینگ رسانه‌ای دیده‌بان به قیمت ۲۵۰۰۰ تومان گردآوری و منتشر شد.

    کتاب «مجموعه قوانین و مقررات ا‌منیت فناوری اطلاعات کشور» کوشیده‌است دسترسی فعالان کسب‌وکارهای گوناگون، سازمان‌ها و افراد جامعه را به همه آنچه در زمینه افتا به‌صورت قانون مقررات کشور تدوین و ابلاغ شده‌است یک‌جا و به‌اسانی در اختیار داشته‌باشند.

    این کتاب در چهار بخش سیاست‌های کلی، اسناد بالادستی، آیین‌نامه‌ها و قوانین گردآوری شده‌است. سیاست‌های کلی نظام در زمینه افتا، سیاست‌های کلی نظام در بخش پدافند غیرعامل، سند راهبردی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات کشور ، سند پدافند سایبری کشور ، سند الزامات امنیت اطلاعات بازار سرمایه ، سند راهبردی نظام جامع فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در این کتاب آمده‌است. همچنین این کتاب دسترسی به محتوای تصویب‌نامه حمایت از تولیدکنندگان محصولات بومی در حوزه پدافند غیرعامل، آیین‌نامه جمع‌آوری و استنادپذیری ادله الکترونیک و آیین‌نامه نظام بانکداری الکترونیکی، قوانین جرایم رایانه‌ای، حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان، تجارت الکترونیکی و حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای را برای خوانندگان این کتاب میسر کرده‌است.

    داشتن این کتاب در کتابخانه‌‌ و یا روی میز کار اهالی فناوری و افرادی که کسب‌وکارشان به نوعی با فناوری گره خورده‌است خالی از لطف نخواهدبود.

    علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه این کتاب با شماره ۸۸۷۴۹۴۱۰ تماس بگیرند و یا به نشانی اینترنتی فروشگاه
    مسترسنتر بروند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان