• بهره‌مندی از بخشودگی جرائم بیمه‌ای تا تاریخ 7 شهریور

    کد: 27240
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۵
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 318
    بهره‌مندی از بخشودگی جرائم بیمه‌ای تا تاریخ 7 شهریور

     به گزارش مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان، به منظور تسهیل در اجرای مصوبه 20191/ت 56540 هـ هیئت وزیران و بخشنامه 4181/98/1000 سازمان تأمین اجتماعی در خصوص بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان خوش حساب، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید فرآیند اجرای بخشودگی جرائم بیمه ای برای شرکت های دانش بنیان را تعیین کرد.

    بدین ترتیب شرکت های دانش بنیانی که می‌خواهند از بخشودگی جرائم تامین اجتماعی استفاده کنند، ابتدا باید درخواست خود را در سامانه ثبت نام و ارزیابی شرکت‌های دانش‌بنیان به نشانی https://reg.daneshbonyan.ir ثبت کنند. معاونت علمی و فناوری پس از بررسی درخواست‌ها، شرکت‌های مورد تایید را به ستاد تسهیل و رفع موانع تولید معرفی کرده و ستاد نامه تاییدیه را به شعبه تامین اجتماعی اعلام شده توسط شرکت ابلاغ می‌کند.

     شرکت‌های دانش‌بنیان به منظور بهره‌مندی از بخشودگی جرائم بیمه‌ای تا تاریخ 7 شهریور 1398 فرصت دارند درخواست خود را به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارسال کنند.

     همچنین متقاضیان میتوانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر و پیگیری درخواست های خود از طریق مرکز مشاوره دانش بنیان به شماره تماس 02183534 و سامانه پاسخگویی مکتوب crm.daneshbonyan.ir   اقدام نمایند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان