• معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات، اولویت اصلی ایجاد اشتغال در حوزه ICT است

    کد: 26970
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 264
    معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات، اولویت اصلی ایجاد اشتغال در حوزه ICT است

    معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات، با اشاره به اولویت وزارت متبوع در ایجاد اشتغال در حوزه ICT، نقش منطقه ویژه اقتصادی پیام را در این حوزه مهم عنوان کرد .
     
    به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و به نقل از روابط عمومی فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام، سید ستار هاشمی معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات با حضور در این منطقه از بخش های مختلف منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید کرد.
    معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات در این بازدید از نزدیک شاهد پیشرفت پروژه بلوار ۹۰ متری و همچنین مراکز صنعتی ( شرکت مادیران ، الکترو پاویر البرز، مرکز تشخیص سرطان پت اسکن) قرار گرفت.
    پس از این بازدید، نادر ثناگو مطلق مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی پیام در نشستی به ایجاد زیر ساخت های توسعه ای منطقه و کریدور ict اشاره کرد و گفت : با توجه به چشم اندازی که پیام نسبت به حمایت از کسب و کارهای این حوزه دارد در حال آماده سازی زیر ساخت ها و توسعه فضای لازم هستیم.
    وی افزود : از مهم ترین برنامه های مجموعه پیام ایجاد راه های دسترسی و اقدامات عمرانی برای فراهم سازی حضور صنایع مربوط به حوزه ict است که با سرعت در حال انجام است .
    ثناگومطلق گفت : ایجاد اکو سیستم اقتصاد دیجیتال و حمایت از شرکت‌های خلاق حوزه ICT از دیگر برنامه های مهم مجموعه پیام است.
    در ادامه این نشست سید ستار هاشمی معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات ضمن اشاره به اقدامات انجام شده در مجموعه پیام، گفت: در حال حاضر اولویت اصلی وزارت ارتباطات ایجاد اشتغال در حوزه آی تی و آی سی تی است .
    وی با اشاره به نقش پیام در ایجاد اشتغال در حوزه فناوری، افزود : خوشبختانه امروز شاهد پیشرفت پروژه هایی بودم که با سرعت در حال انجام است و افتتاح آنها نوید بخش رونق تولید ، ایجاد اشتغال مولد و پایدار و توسعه فضای کسب و کار است.
    هاشمی به همکاری دوجانبه بین سازمان فناوری اطلاعات و مجموعه پیام اشاره کرد و گفت: سازمان فناوری اطلاعات آمادگی هرگونه همکاری با مجموعه پیام برای استقرار شرکت های حوزه آی سی تی در این مجموعه را دارد.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان