• برگزاری جلسه هم‏‎اندیشی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای استان آذربایجان‎شرقی با اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی

    کد: 24768
    تاریخ: ۱۳۹۷/۰۴/۱۷
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 131
    سومین جلسه از سلسله جلسات هم‎اندیشی سرپرست و کارشناسان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان‎شرقی با بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

     

     

     

    به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجانشرقی، مهدی خرامش سرپرست اداره کل ICT آذربایجانشرقی با رئیس، دبیر و تعدادی از اعضای هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانهای استان آذربایجانشرقی با هدف بررسی وضعیت شرکتهای این حوزه و اطلاع از مشکلات آنها و راههای پیگیری و حل این مشکلات دیدار کرد.

    در این جلسه، رئیس هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانهای استان ضمن اشاره به همکاری خوب دولت با سازمان نظام‌صنفی رایانه‌ای در سطح ملی، خواستار همکاری هرچه بهتر استانداری و دستگاههای اجرایی استان با این سازمان شد و افزود؛ انتقال مالکیت نمایشگاه الکامپ استان و مسئولیت برگزاری آن به سازمان  نظام‌صنفی رایانه‌ای استان باید با موافقت و همکاری نمایشگاه بین‌المللی تبریز انجام شود و با توجه به تخصصی بودن این نمایشگاه تسریع در این امر ضروری است. ایشان همچنین از آمادگی سازمان نظام صنفی رایانهای استان برای برگزاری دوره‌هایی به صورت رایگان برای آشنایی مدیران دولتی استان با حوزه فناوری اطلاعات با تأکید بر مبحث امنیت خبر دادند.

    مهدی خرامش سرپرست اداره کل ICT آذربایجانشرقی ضمن بیان این نکته که برای برگزاری بهتر نمایشگاه الکامپ در استان لازم است بین سازمان نظام‌صنفی رایانه‌ای استان و دستگاه‌های دولتی استانی مربوطه هماهنگی و همکاری برقرار شود، افزودند؛ سازمان نظام‌صنفی استان طرح خود را در این زمینه ارائه نماید و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات هم آماده همکاری در این زمینه میباشد

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان