• در ابتدای اولین جلسه هیئت مدیره :

    از برخی که همکاران دوره چهارم هیئت مدیره تقدیر به عمل آمد.

    کد: 23812
    تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 280
    پیش از آغاز رسمی اولین جلسه هیئت مدیره دوره پنجم، ضمن دعوت از اعضاء دوره قبل هیئت مدیره، از خدمات چهارساله برخی که همکاران حاضر در جلسه تقدیر به عمل آمد.

    پیش از آغاز رسمی اولین جلسه هیئت مدیره دوره پنجم، ضمن دعوت از اعضاء دوره قبل هیئت مدیره، با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل، از خدمات چهارساله برخی که همکاران حاضر در جلسه تقدیر به عمل آمد.

    در ابتدای این مراسم آقای موسوی ضمن خیرمقدم و تبریک به همکاران جدید الورود به هیئت مدیره، از زحمات چندین ساله اعضاء دوره قبل تشکر کرد و از آقای مهندس جلیل زاده به عنوان رئیس هیئت مدیره دوره قبل درخواست کرد که دقایقی را در خدمت حاضرین باشند.

    مهندس جلیل زاده هم ضمن اشاره به فعالیت های انجام گرفته در دوره های قبلی، ضمن تشکر از تمامی همکارانی که این این مدت پابه پای ایشان در پیشبرد اهداف سازمان همراه بودند، تقدیر و تشکر کرد. در ادامه آقایان عباسی، عجمی و قدسی هم ضمن بیان خاطراتی از جلسات دوره قبل، برای تمامی منتخبین آرزوی موفقیت و پیروزی را داشتند. در ادامه نیز آقای محمدرضا رنجبری به عنوان بازرس دوره قبل و جدید هیئت مدیره، به نیابت از حاضرین لوح تهیه شده را به تک تک همکاران حاضر تقدیم و ضمن دیده بوسی از زحمات تک تک عزیزان تشکر کردند.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان