• با حضور و مشارکت جمعی از اعضاء سازمان:

    مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان، صبح امروز برگزار شد.

    کد: 23750
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۹/۲۳
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 340
    مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان، صبح روز پنجشنبه با حضور جمع کثیری از اعضاء برگزار شد.

    مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان، صبح روز پنجشنبه بیست و سوم آذر ماه، با حضور جمع کثیری از همکاران و اعضاء سازمان برگزار شد.

    در این جلسه که در محل سالن اجتماعات پارک علم و فناوری استان تشکیل گردیده بود، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام اله وحی و انتخاب و استقرار هیئت رئیسه مجمع، آقای جلیل زاده ضمن خیرمقدم به همکاران، از دبیرسازمان درخواست آغار برنامه و ارائه گزارش عملکرد سازمان را نمود.

    در ادامه آقای موسوی گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در سازمان را که بر روی پورتال سازمان هم درج گردیده بود را به صورت تفضیلی و تشریحی ارائه نمود.

    در ادامه آقای عباسی به عنوان خزانه دار گزارشات مالی منتهی به پایان شهریور سال جاری را ارائه و در ادامه آقای رنجبری به عنوان بازرس سازمان، گزارشات مطروحه توسط آقایان عباسی و موسوی را مورد تأیید قرار داد. که پس از ارائه چندین سوال از طرف حضار و پاسخ های ارائه شده توسط خزانه دار و بازرس قانونی، گزارش عملکرد و مالی سازمان مورد تصویب مجمع واقع شد.

    سپس موضوع انتخاب روزنامه کثیرالانتشار سازمان مطرح و با توجه به پیشنهاد روزنامه کاروکارگر از طرف هیئت مدیره، با عنایت به سهولت دسترسی و قیمت مناسب آن، روزنامه کارو کارگر مجددآ توسط حاضرین در مجمع، به عنوان روزنامه کثیرالانتشار سازمان انتخاب شد.

    در ادامه پیشنهاد سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، درخصوص افزایش ورودیه و حق عضویت اعضائ سازمان مطرح و پس از بحث و بررسی های انجام گرفته به شرح ذیل تصویب و از اول ماه آتی لازم الاجرا گردید:

    شرکت ها:     ورودیه: 3.000.000 ریال      حق عضویت سالیانه : 3.000.000 ریال

    فروشگاهها :  ورودیه: 1.000.000 ریال      حق عضویت سالیانه : 1.500.000 ریال

    مشاوران :     ورودیه: 1.500.000 ریال      حق عضویت سالیانه : 800.000 ریال

    حقیقی :       ورودیه: 750.000   ریال      حق عضویت سالیانه : 500.000 ریال

    در ادامه جلسه آقای عباسی اعلام داشتند با عنایت به تغییر ترکیب هیئت مدیره، نظر ما تفیض برنامه سال آتی به هیئت مدیره جدید می باشد و سپس بودجه پیشنهادی سال آتی را به سمع و نظر حاضرین رساندند که پس از طرح مباحثی در این زمینه، بودجه پیشنهادی هیئت مدیره استان نیز مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

    در ادامه جلسه و پیش از آغاز پروسه انتخابات، آقای مهندس اعتماد به نمایندگی از هیئت نظارت و کمیته اجرایی، گزارش بررسی های انجام گرفته را ارائه و به عنوان ناظر شورای مرکزی، ضمن تأیید عملکرد هیئت اجرایی، از اقدامات و زحمات دبیرخانه طی ماههای اخیر تشکر کردند. ایشان اعلام داشتند پس از بررسی تمامی مدارک واصله، صلاحیت 14 نفر در شاخه شرکتی، 4 نفر در شاخه فروشگاهی، 2 نفر در شاخه مشاوران و حقیقی و 2 نفر هم برای بازرسی احراز و به مجمع ارائه شده است.

    پس از اتمام گزارش ناظز شورای مرکزی و با نزدیک شدن به اواسط جلسه، موضوع کاندیداتوری برای پنجمین دوره هیئت مدیره سازمان مطرح و هریک از کاندیداهای شاخه های سه گانه و بازرس به مدت چند دقیقه به معرفی خود و روزمه کاری مجموعه خویش پرداختند. سپس رآی گیری به صورت کاغذی انجام شد.

    در ادامه و با آغاز شمارش آرا توسط اعضاء هیئت رئیسه مجمع و کمیته نظارت، تنفسی به مدت 15 دقیقه از طرف رئیس مجمع اعلام شد که در این فاصله ضمن پذیرایی از حاضرین در لابی سالن، بازارصحبت های گرم و صمیمی، همچنین روبوسی های متداول همکاران و هم صنفی های قدیمی، در این هوای سرد تبریز، گرما بخش جلسه بود.

    با اتمام بررسی سلامت اوراق و استقرار اعضاء در سالن، شمارس آرا آغاز و نتایج آن به شرح فایل ذیل اعلام شد .

    در خاتم مجمع نیز پرسش و پاسخ های متداول صنفی انجام ، برخی موضوعات کاری از طرف حاظرین مطرح و مورد تبادل نظر قرار گرفت و نهایتأ در ساعت 13:15 مجمع عمومی سالیانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی، با ختم صلواتی بر محمد و آل محمد به کار خود خاتمه داد.

    دبیرخانه سازمان برای تک تک اعضاء دوره چهارم هیئت مدیره که در طی سالهای گذشته توفیق همکاری را داشتیم، آروزی سلامت و موفقیت و برای تمامی منتخبین پنجمین دوره هیئت مدیره، توفیقات روزافزون را مسئلت دارد .

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان