• برای سومین سال متوالی تمدید شد:

    20% تخفیف در تمامی دوره های آموزشی موسسه گلدیس برای اعضاء سازمان و خانواده آنها

    کد: 23095
    تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۰۶
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 763
    در راستای ارائه خدمات و تسهیلات گروهی به اعضاء سازمان، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و موسسه فرهنگی پردیس گلدیس، اعضاء سازمان و خانواده های محترم صنف می توانند برای سومین سال متوالی از تخفیف 20% در تمامی مراکز و مقاطع آموزشی آن موسسه استفاده نمایند.

    در راستای ارائه خدمات و تسهیلات گروهی به اعضاء سازمان، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و موسسه فرهنگی پردیس گلدیس، اعضاء سازمان و خانواده های محترم صنف می توانند برای سومین سال متوالی، از تخفیف 20% در تمامی مراکز و مقاطع آموزشی آن موسسه استفاده نمایند.

    دبیر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان با اعلام این خبر افزود، همکاران محترم و اعضاء سازمان جهت استفاده از این شرایط لازم است با مراجعه به دبیرخانه سازمان، نسبت به دریافت معرفی نامه کتبی اقدام و از تخفیفات مذکور استفاده نمایند.

    موسوی با اشاره به جوان بودن طیف وسیعی از اعضاء سازمان، آشنایی کامل با زبان انگلیسی را بسیار پراهمیت دانسته و افزود، موسسه آموزشی گلدیس دارای سابقه و تخصص مناسبی در این زمینه بوده و حضور همکاران در این دوره ها در سطوح مختلف، برای اعتلای بار علمی فعالان صنف، تأثیرگذار خواهد بود.

    وی در توضیح امکان استفاده خانواده های کارکنان و اعضاء نیز گفت، تمامی مدیران، کارکنان و کارمندان فعال در واحدهای صنفی عضو سازمان به همراه فرزندان و خانواده های خود، ضمن اخذ معرفی نامه از سازمان، امکان استفاده از تسهیلات مذکور را خواهند داشت.

    همکاران محترم جهت مشاهده متن کامل قرارداد همکاری می توانند به فایل پیوست مراجعه فرمایند.
     فایل پیوست
     
    Nsr-Golsdis.jpg151.51  کیلوبایت
    Goldos Add.jpg88.86  کیلوبایت
    Chart Amozeshi.pdf293.4  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان