• سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان با حمایت پلیس فتا برگزار می‌کند؛

    برگزاری دورهای آموزشی ویژه اعضاء سازمان نظام صنفی رایانه ای استان

    کد: 22619
    تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1167
    سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان با حمایت پلیس فتا اقدام به برگزاری دورهای آموزشی ویژه و تخصصی برای اعضاء سازمان و علاقه مندان در سطح استان می‌کند.

    سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان با حمایت پلیس فتا اقدام به برگزاری دورهای آموزشی ویژه و تخصصی برای اعضاء سازمان و علاقه مندان در سطح استان می‌کند . در این دوره ها که با حمایت فرماندهی محترم پلیس فتا و مشارکت مجتمع فنی البرز تبریز برگزار می گردد دوره های آموزشی زیر با تسهیلات قابل توجه برای همکاران برگزار می گردد:

    1. دوره آموزشی Mikro Tik    (بالغ بر 14.000.000 ریال از هزینه دوره برای اعضاء سازمان توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای پرداخت خواهد شد)

    2. دوره آموزشی MCSA Pack2016    (بالغ بر 6.000.000 ریال از هزینه دوره برای اعضاء سازمان توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای پرداخت خواهد شد)

    3. دوره آموزشی CIW توسع وب سایت    (بالغ بر 4.000.000 ریال از هزینه دوره برای اعضاء سازمان توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای پرداخت خواهد شد)

    4. دوره آموزشی امنیت و مقابله با نفوذ     (بالغ بر 9.000.000 ریال از هزینه دوره برای اعضاء سازمان توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای پرداخت خواهد شد)

    5. دوره آموزشی (CCNA (Rout & SWitch    (بالغ بر 10.000.000 ریال از هزینه دوره برای اعضاء سازمان توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای پرداخت خواهد شد)

    6 . دوره آموزش VM Ware    (بالغ بر 10.000.000 ریال از هزینه دوره برای اعضاء سازمان توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای پرداخت خواهد شد)

    لذا از علاقه مندان و همکاران محترم خواهشمند است ضمن بررسی عضویت خود در سازمان، نسبت به شرکت در دوره های مذکور و برخورداری از تسهیلات ایجاد شده در اسرع وقت اقدام نمایند.

    جهت مراجعه به لینک ثبت نام در اینجا کلیک کنید.

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان