• دبیرخانه سازمان با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد:

    ثبت نام از همکاران برای قراردادبیمه تکمیل درمان و عمر و حوادث سازمان آغاز شد.

    کد: 20402
    تاریخ: ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1555
    قرارداد بیمه تکمیل درمانی اعضاء سازمان برای هفتمین سال متوالی تمدید و آماده ارائه خدمات به همکاران از ابتدای بهمن ماه 94 می باشد.

    به اطلاع شما همکار محترم می رساند پیرو تمدید قرارداد بیمه تکمیل درمانی اعضاء سازمان مانند سنوات گذشته ، فایل قرارداد مذکور جهت اطلاع و بررسی لازم بر روی وب سایت سازمان قرار گرفته است که خواهشمند است نسبت به مطالعه دقیق تمام مفاد آن اقدام فرمائید.

    لذا ضمن اشاره به اهم موارد آن به شرح ذیل ، خواهشمند است پس مطالعه قرارداد ، نسبت به ارسال درخواست عضویت و لیست نفرات به همراه مشخصات افراد تحت تکلف آنها برای استفاده از تسهیلات مذکور ، تا تاریخ 10/12/94 به رابط شرکت (آقای صدرالدینی ) طی شماره تلفن 35550617 و 35554133 و 09141001171 یا دبیرخانه سازمان اقدام فرمائید. شایان ذکر است در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی، امکان مراجعه حضوری نماینده بیمه جهت پاسخ به سوالات احتمالی اعضاء ، نیز مقدور خواهد بود .

    اهم مفاد قرارداد :

    1.قرارداد بیمه مازاد درمان اعضاء سازمان نظام صنفی رایانه ای استان از تاریخ 01/11/94 لغایت 30/10/95 به مدت یکسال جاری می باشد. لذا تمامی هزینه های افراد تحت پوشـش، با احتساب جدول تعهدات بیمه گر (پیوست) در قالب مـفاد قرارداد ، قابل پرداخت می باشد.

    2.جهت سهولت همکاران برای دریافت هزینه های درمانی خود، و اخذ معرفی نامه احتمالی جهت بستری و...  همچنین پیشگیری از اتلاف زمان همکاران در مراجعه به شرکت های بیمه گر، قالب SOSبرای قرارداد فق پیش بینی شده است.

    3.افزایش و یا کسرنفرات ازلیست بیمه شدگان هرواحد، منوط به اعلام کتبی واحد مذکور به شرکت بیمه گر و پس از تأیید سازمان و ترجیهأ در ابتدای قرارداد (حداکثر تا پایان سال جاری ) مقدور می باشد .

    4.میزان حق بیمه مازاد درمان ماهیانه هریک از بیمه شدگان (با احتساب شرایط سنی وسایر مفاد قرارداد) ماهیانه مبلغ 261.600 ریال و سالیانه 3.139.200 ریال (شامل اصل مبلغ بیمه وارزش افزوده)بوده، که درابتدای قرارداد به صورت 25% نقدی و الباقی طی سه فقره چک، از بیمه گذار دریافت خواهد شد.

    5.مجموع حق بیمه عمر و حادثه که برای نفرات اصلی (سرپرست خانوار) الزامی و برای سایر افراد به  صورت اختیاری پیش پینی شده است، ماهیانه مبلغ 13.750 ریال و سالیانه 165.000 ریال (شامل اصل مبلغ بیمه و ارزش افزوده) می باشد که در ابتدای قرارداد به صورت نقدی از بیمه گذار دریافت خواهد شد . لازم به ذکر است بیمه عمر و حوادث برای نفرات اصلی الزامی و برای سایر افراد تحت پوشش، اختیاری خواهد بود.

    6.مطابق قرارداد بیمه عمر، مبلغ پرداختی به افراد در صورت فوت به هردلیل 30.000.000 ریال می باشد.

    7.مطابق قرارداد بیمه حادئه گروهی، مبلغ پرداختی به افراد درصورت نقص عضو، از کارافتادگی(کلی یا جزئی) و فوت ناشی از حادثه،30.000.000 ریال می باشد. (این مبلغ علاوه بر پرداختی ردیف 5 می باشد)

    8.دوره انتظار برای افراد دارای سابقه بیمه تکمیل درمان سال قبل سازمان حذف و در نفرات جدید الورود برای زایمان 9 ماه و بیماری های مزمن 3 ماه از تاریخ شروع قرارداد بیمه محاسبه خواهد شد .

    9.با عنایت به بیمه گذار بودن سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی و ارائه خدمات صرفاً به اعضاء ، عضویت در سازمان و دارا بودن مجوز فعالیت در زمان عقد قرارداد الزامی می باشد.

    10.لیست مشخصات بیمه شدگان باید مطابق جداول مندرج در فایل های پیوست تکمیل و به همراه سایر مستندات درخواستی ، حداکثر تا تاریخ (10/12/94 ) به نماینده شرکت مذکور تحویل گردد.

    11.جدول تعهدات بیمه تکمیل درمان در قالب فایل ضمیمه می باشد.همچنین متن کامل قرارداد به صورت فایل فشرده قابل دسترسی می باشد . لذا از تمامی همکارانی که مایل به ثبت نام و استفاده از خدمات قرارداد می باشند، خواهشمند است پیش از هر اقدامی، متن کامل قرارداد و تعهدات طرفین را دانلود و به دقت مطالعه فرمایند.

     فایل پیوست
     
    jadval Tahodat.jpg164.54  کیلوبایت
    Darman.pdf151.08  کیلوبایت
    Omr & Hadese.pdf161.42  کیلوبایت
    Darman.docx286.25  کیلوبایت
    Omr & Hadese.docx285.82  کیلوبایت
    Garardad Takmil Darman[1].zip1.9  مگابایت
    Garardad Omr & Havades[1].zip834.57  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان