• وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تبریز وعده داد:

    اختصاص اعتبار و تسهیلات ویژه در قالب وام های وجوه اداره شده به شرکتهای حوزه فناوری اطلاعات

    کد: 17164
    تاریخ: ۱۳۹۳/۱۲/۲۸
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 3338
    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اختصاص اعتبار و تسهیلات ویژه در قالب وام وجوه اداره شده به شرکتها و طرح های حوزه فناوری اطلاعات خبر داد.

    واعظی در نشت خود با نمایندگان سازمان نظام صنفی رایانه و برخی از فعالان حوزه فاوای استان با اشاره به رویکرد برنامه پنجم توسعه اقتصادی کشور گفت: در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و در جهت رونق تولید و صادرات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از شرکتهای فعال در این بخش حمایت می کند. 

    لینک مربوط در سایت وزارت ارتباطات

    وی گفت: در سال آتی نیز مبالغ قابل توجهی به عنوان بودجه حمایت از طرح های ارتباطی و فناوری و ارائه تسهیلات به این بخش درنظر گرفته شده است، افزود : وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حمایت از شرکتها و مجموعه های فعال در این حوزه را در دستور کار دارد.

    وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با گلایه از کم رنگ بودن حضور بخش خصوصی استانها در ارائه طرح های جذب  اعتبار و تسهیلات در قالب وام وجوه اداره شده وعده داد تلاش می کنیم مهلت ارائه طرح های فوق را تا 20 فروردین ماه سال آینده تمدید نماییم تا تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی ضمن تکمیل فرم ها و ارسال آن به وزارت ارتباطات، امکان استفاده از تسهیلات فوق را داشته باشند. همکاران محترم می توانند ضمن تکمیل فرم های پیوست نسبت به ارسال آنها به دبیرخانه سازمان اقدام تا پس از جمع آوری مستقیمأ به دفتر مربوطه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارسال گردد.

    خبرتکمیلی:

    مهلت تکمیل فرم های مربوط به طرح های فناورانه تا پایان هفته جاری (27 فروردین) تمدید شد.

     فایل پیوست
     
    19125_orig.pdf715.14  کیلوبایت
    19115_orig.pdf108.64  کیلوبایت
    19116_orig.pdf242.79  کیلوبایت
    19110_orig.docx19.26  کیلوبایت
    19124_orig.docx14.72  کیلوبایت
    sabtenam.docx17.2  کیلوبایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان آذربایجان شرقی می باشد.
مجری: پورتال سامان